Bystronic a Kurago se stali inovativními partnery

Bystronic a Kurago se stali inovativními partnery

Prosinec 2019

Za účelem vytvoření nových procesních řešení, která podpoří vizi “smart factory”, spojuje Bystronic v rámci inovačního partnerství své síly se softwarovým specialistou Kurago.

V oblasti zpracování plechů stále roste poptávka po automatizaci a řešení digitálních procesů. Tento trend má zásadní dopad na obchodní strategie našich zákazníků. Svět zpracování plechů bude v blízké budoucnosti čelit zásadní změně a v této transformaci bude hrát klíčovou roli software. Digitální řešení bude podporovat uživatele při plánování, propojení, monitorování a optimalizaci všech jejich výrobních procesů. To vše posune průmysl zpracování plechů na novou úroveň produktivity a transparentnosti.

Aby bylo možné vyvinout inovativní procesní řešení, které posune vpřed vizi inteligentního výrobního prostředí (smart factory), spolupracuje nyní Bystronic v rámci inovačního partnerství se softwarovým specialistou Kurago.

První důležitý krok v partnerství

V tomto spojení se bude Bystronic moci spolehnout na Kurago jako na silného partnera s rozsáhlým know-how v oblasti poradenství a vývoje softwaru pro inteligentní řízení výroby. Prvním důležitým krokem tohoto partnerství bude vývoj zcela nového podnikového provozního prostředí pro odvětví zpracování plechu. Cloudová technologie umožní zákazníkům rozšiřovat toto řešení současně s růstem jejich společností. Toto řešení navíc umožní technologickým společnostem všech velikostí vyvíjet a nabízet nové produkty a aplikace určené speciálně pro odvětví zpracování plechů.

Kurago má sídlo ve Španělsku a má pobočky v Bilbau a Vitoria-Gasteiz. Spolu s firmou Bystronic bude společnost koncipovat, vytvářet, propagovat a implementovat software, který optimalizuje výrobu kovových dílců. Kurago bude vyvíjet výrobní systémy, díky nimž se inteligentní vize závodu stane realitou - se všemi typy strojů od jakéhokoliv výrobce.

Spojuje nás společný cíl

Alex Waser, generální ředitel společnosti Bystronic Group, říká: „Jsme přesvědčeni, že toto partnerství umožní firmám Bystronic a Kurago spojit své odborné znalosti a energii s cílem ovlivnit budoucí trendy a požadavky v odvětví zpracování plechů. Naším společným cílem je nabídnout našim zákazníkům průkopnická řešení, která je posunou vpřed na cestě k digitálnímu výrobnímu prostředí.“

Jesús Martínez, generální ředitel společnosti Kurago: „Jsme vděční a potěšeni, že jsme mohli využít této příležitosti, aby se digitální továrna stala skutečností a to ve spolupráci s Bystronicem, inovativním lídrem v odvětví zpracování plechů. Podnikové operační prostředí, které budeme rozvíjet, bude tvořit otevřený prostor, kde začne spolupracovat mnoho hráčů na trhu, kteří se v současné době stále považují za konkurenty. Toto prostředí bude plně digitálním ekosystémem, což je jediný způsob, jak tuto ideu uskutečnit. Cloudové řešení otevírá stejné příležitosti pro všechny a zároveň zachovává rozdíly a jednotlivé konkurenční výhody, díky kterým je každá firma tou nejlepší volbou pro své vlastní zákazníky. To bude přínosem pro všechny zákazníky Bystronic po celém světě.“

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Webová stránka Bystronic používá externí komponenty, které mohou být použity ke shromažďování dat týkajících se vašeho chování a poskytování funkcí sociálních médií.  Prohlášení o ochraně osobních údajů