Bystronic dokončuje modernizaci a přestavbu haly 1

Bystronic dokončuje modernizaci a přestavbu haly 1

Říjen 2019

Společnost Bystronic dokončí do konce roku 2019 modernizaci stávající výrobní haly 1 v areálu firmy v Niederönz. Projekt zahrnuje stavební vylepšení samotné haly a nové výrobní uspořádání v hale. S využitím štíhlých procesů byl vytvořen základ pro další vývoj projektu “smart factory”.

Společnost Bystronic ve svém sídle ve Švýcarsku investuje do nejnovějších výrobních procesů. Současný projekt s tímto cílem je nyní před dokončením. Modernizace výrobní haly 1 začala v srpnu 2018 a projekt zahrnoval mimo jiné výstavbu zcela nového pláště budovy. Bystronic také modernizoval vnitřek haly. Nové rozvržení a optimalizovaný výkon nyní zvýší efektivitu výrobních procesů. Závěrečné práce na projektu modernizace haly budou dokončeny do konce roku 2019.

Modernizovaná výrobní hala 1  je využívána pro zpracování plechů, výrobu nástrojů a obrábění pro různé podsestavy laserových řezacích systémů. Ve stejné hale je také umístěno testování kvality s nejnovějším měřicím a testovacím zařízením.

Efekt modernizace je již zřejmý. Investice do nového zpracovatelského systému velkého rozsahu eliminovala problémy zejména u dílů s vysokou přidanou hodnotou jako jsou rámy laserových řezacích strojů. Kromě toho existují zúžené výrobní procesy, které jsou nejdůležitějším základem pro zavedení “smart factory” v následujících letech, což umožní společnosti Bystronic zkrátit dobu výroby a výrobní náklady. Časová náročnost součástek strojů, které vyžadují technicky velmi složité výrobní metody, se nyní snížila z 15 na 5 až 7 dní.

Další technické inovace jsou plánovány na nejbližší budoucnost. Například laserové řezací systémy Bystronic, které jsou v současné době v hale nainstalovány, budou nahrazeny nejnovější generací řezacích a automatizačních systémů. V důsledku toho bude vytvořen plně integrovaný výrobní a datový tok fází zpracování plechu pro fáze řezání, ohýbání, třídění a ukládání.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Webová stránka Bystronic používá externí komponenty, které mohou být použity ke shromažďování dat týkajících se vašeho chování a poskytování funkcí sociálních médií.  Prohlášení o ochraně osobních údajů

Nové telefonní číslo: